
Sâmbătă, 7.12.2019 , s-a desfășurat etapa municipală a Olimpiadei Naționale a Sportului Școlar, ramura fotbal feminin , secțiunea dedicată claselor gimnaziale.
Echipa școlii noastre s-a clasat pe locul al III-lea.
Felicitări și mult succes în continuare !
